Taca dekoracyjna z gipsu HARMONY owalna biała

79,00 

Przygotowanie do wysyłki: od 3 do 5 dni roboczych.

Metody i koszty dostawy

Opis

Taca dekoracyjna z gipsu HARMONY owalna biała zachwyca swoim oryginalnym designem. Jej nieregularny kształt przywodzi na myśl chmurkę. Z pewnością wniesie lekkość i harmonię do Twojego wnętrza. 

Taca została wykonana z gipsu polimerowego, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i łatwość użytkowania.

Znajdzie zastosowanie jako podstawka pod świece wolnostojące, kosmetyki, biżuterię lub wazon. Idealna na prezent dla miłośników eleganckich, niebanalnych dekoracji. 

Zobacz także okrągłą tacę z gipsu z płatkami złota.

Szczegóły:

  • Wykonana z ekologicznego gipsu polimerowego.
  • Zabezpieczona warstwą lakieru chroniącego przed wchłanianiem wody oraz wosku, dzięki czemu można ją stosować pod świece wolnostojące.
  • Taca posiada 7 silikonowych minipodkładek na spodzie, które gwarantują stabilność tacy i chronią powierzchnię przed zarysowaniami.
  • Może posiadać niewielkie pęcherzyki powietrza – jest to charakterystyczne dla gipsu polimerowego.
  • Produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych i nie może mieć kontaktu z żywnością. Tacy nie można myć w zmywarce.

Uwaga: Po kontakcie z woskiem, należy odczekać chwilę aż wosk zastygnie, następnie delikatnie go oderwać i przetrzeć tacę wilgotną ściereczką.

Informacje dodatkowe

Wymiary 24 × 16 cm
materiał

gips polimerowy

kolor

biały

Zobacz również

taca dekoracyjna z gipsu harmony owalna biala 01 – Moldness

Taca dekoracyjna z gipsu HARMONY owalna biała

79,00