O nas

Pracownia dekoracji gipsowych i betonowych

Założyliśmy pracownię Moldness w 2021 roku. Tworzymy podstawki na biżuterię, osłonki na doniczki i pojemniki na świece. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy beton architektoniczny GRC oraz gips polimerowy.

Cześć!

Jesteśmy Mirela i Kamil. Od 2 lat prowadzimy pracownię dekoracji betonowych. W tym roku wprowadziliśmy do naszej oferty także produkty wykonane z gipsu polimerowego. Stale się rozwijamy, testując nowe techniki, formy i materiały.

Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie, jeśli:

Tworzysz biżuterię handmade

Wiemy, jak ważna jest odpowiednia ekspozycja Twojej biżuterii, aby podkreślić jej wszystkie walory. Dlatego znajdziesz u nas podstawki betonowe i gipsowe, na których zaprezentujesz swoją biżuterię w social mediach, na wystawach lub targach rękodzieła.

Prowadzisz manufakturę świec

Od początku naszej działalności zajmujemy się tworzeniem betonowych pojemników na świece. Zaufało nam już kilku producentów świec sojowych, z którymi współpracujemy na stałe. Nasze pojemniki są trwałe i ognioodporne. Przeszły liczne testy, które potwierdzają ich odporność na pękanie oraz wnikanie wosku.

Lubisz minimalizm we wnętrzach

Jeśli preferujesz minimalizm we wnętrzach, to z pewnością przypadną Ci do gustu nowoczesne dekoracje z betonu i gipsu, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Przejdź do sklepu i poznaj nasze rękodzieło!

Cieszymy się, że tu jesteś!