FAQ

Produkty

  1. Gips polimerowy – powstaje przez połączenie proszku mineralnego i żywicy akrylowej. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne i ogień. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy gips polimerowy Acrylic One.
  2. Beton architektoniczny GRC – to kompozycja kruszyw mineralnych, włókien szklanych, cementów portlandzkich i proszkowych polimerów najnowszej generacji. Technologia wytwarzania betonu architektonicznego GRC (Glassfibre Reinforced Concrete) polega na dodawaniu do masy betonowej włókien szklanych, co zwiększa elastyczność i wytrzymałość materiału.
    Beton posiada klasę niepalności A1 (produkt niepalny).

Beton zabezpieczamy impregnatem hydrofobowym, który chroni produkty przed wilgocią i wodą. Natomiast na powierzchnię gipsu polimerowego stosujemy lakier, który tworzy warstwę zabezpieczającą przed promieniowaniem UV, wchłanianiem wody i wosku oraz czynnikami atmosferycznymi.

Stosowane przez nas produkty do impregnowania są bezpieczne i nie zawierają szkodliwych związków lotnych.

Na chwilę obecną nie. Nasze produkty są dostępne wyłącznie w sprzedaży online.

Zamówienia i płatności

Zamówienie można opłacić tradycyjnym przelewem bankowym, przelewem BLIK na numer telefonu lub za pośrednictwem systemu płatności internetowych HotPay. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Formy płatności”.

Realizację zamówienia rozpoczynamy w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jeśli chcesz przyśpieszyć ten proces, wyślij nam potwierdzenie wykonania przelewu na: kontakt@moldness.pl.

Całkowity czas realizacji zamówienia jest uzależniony od tego, czy produkt znajduje się aktualnie w magazynie. Staramy się na bieżąco przygotowywać stany magazynowe, ale możliwe, że produkty zaczniemy przygotowywać dopiero po otrzymaniu zamówienia. Wtedy czas realizacji będzie uzależniony od użytego materiału oraz liczby zamówionych produktów.

  1. Produkty z gipsu polimerowego wykonujemy w ciągu 3-5 dni roboczych
  2. Produkty betonowe w ciągu 5-7 dni roboczych.

Do całkowitego czasu realizacji prosimy doliczyć czas dostawy uzależniony od wybranej metody wysyłki.

Pojemniki na świece z gipsu polimerowego

Aby ocenić bezpieczeństwo finalnego wyrobu (świecy) – oprócz właściwości zastosowanych przez nas materiałów – należy wziąć pod uwagę także parametry użytego wosku, knotu oraz olejków. Istotne jest również doświadczenie osoby wykonującej świecę.

Pojemniki były wielokrotnie testowane – w efekcie gips polimerowy nie przecieka, a pojemnik mocno się nie nagrzewa. Pojemniki są dodatkowo zabezpieczone przed wnikaniem wody i wosku specjalnym lakierem tworzącym warstwę ochronną.

Niestety nie. Obecnie nie przyjmujemy zleceń na zdobienie pojemników.

Nie ma takiej możliwości. Oferujemy tylko pojemniki do samodzielnej personalizacji.

Na podstawie naszych testów, możemy z całą pewnością stwierdzić, że do gipsu polimerowego przyklejają się etykiety zarówno z papieru białego, kraftowego, jak i z folii transparentnej. 

Pojemnik można zalać ponownie woskiem albo użyć jako ozdobę np. doniczkę. Nie powinien mieć jednak kontaktu z żywnością. 

Kontakt

Masz jakieś pytanie?